הבהרה/ חמצון עם רדידי אלומיניום

חשוב מאוד לשים לב לגודל הכף שבה משתמשים לאבקת ההבהרה. גודל הכפות משתנה. כמות ה-OLAPLEX הנדרשת תלויה בכמות אבקת ההבהרה שבה משתמשים ולא בכמות של החומר המפתח ואבקת ההבהרה ביחד.

1. ערבבו את אבקת ההבהרה עם החומר המפתח.

** OLAPLEX עשוי להאריך את זמן הפעולה של התכשירים על השיער. כדי להימנע מכך, העלו בדרגה שלמה את העוצמה של החומר המפתח.

השתמשו ב-20v (6%) אם אתם מעוניינים בתוצאות שמקבלים ב-10v (3%), ב-30v (9%) כשאתם מעוניינים בתוצאות של 20v (6%) וב-40v (12%) לתוצאות של 30v (9%).

אם אתם משתמשים בפחות מ-30 גר' אבקת הבהרה, הוסיפו 3.75 מ"ל Olaplex No. 1.

אם אתם משתמשים באבקת הבהרה בכמות של בין 30 ל-60 גר, הוסיפו 7.5 מ"ל Olaplex No. 1.

2. היעזרו בדיספנסר המצורף למדידת כמות OLAPLEX המדויקת שתצטרכו.

3. הוסיפו OLAPLEX לחומר ההבהרה ורק אז ערבבו היטב.

הערה: ניתן להוסיף עוד אבקת הבהרה או עוד חומר מפתח במידת הצורך כדי להגיע לסמיכות הרצויה. אם נחוצים יותר מ-60 גר' אבקת הבהרה, אנו ממליצים לערבב את OLAPLEX עם האבקה בקערה חדשה.

בעבודה עם חומרי הבהרה, נקטו אותם אמצעי זהירות שאתם נוקטים בדרך כלל.

הזמן שנדרש לפעולה של חומר ההבהרה: זה משתנה. אי אפשר להעריך או להתחייב על ממוצע כי לכל אדם יש שיער שונה. את כל הבעיות עם זמן הפעולה של התכשירים אפשר לפתור אם מעלים את עוצמת החומר המפתח ו/או משתמשים בפחות OLAPLEX. הואיל ויש חומרי הבהרה שמבהירים ביותר מ-9 גוונים וכאלה שמבהירים רק ב-4 גוונים, התאימו הכול לפי העדפתכם האישית.

חוםאפשר להשתמש ב-OLAPLEX בטיפולים הכוללים חוםאבל צריך לזכור שחום מאיץ את כל התגובות הכימיותלכןכדאי להשגיח על השיער ולבדוק אותו כל עד דקותכמו שעושים בדרך כלל. אם השיער ספג נזק משמעותי, הימנעו משימוש בחום עד שהשיטה המשקמת תחזיר לשיער את הבריאות, החוזק והשלמות שלו.

הגברת העוצמה של החומר המפתח: כשמערבבים חומר הבהרה, חשוב להעלות את עוצמת החומר המפתח ברמה אחת בלבד. אין להעלות את העוצמה של החומר המפתח כשמשתמשים בצבע בסיס או בצבע מבהיר.

** אין להעלות את העוצמה של החומר המפתח עם חומר ההבהרה כשמטפלים בשיער פלומתי ודק מפני ששיער כזה שביר מאוד ממילא.

** אין להעלות את העוצמה של החומר המפתח עם חומר ההבהרה כשמטפלים בשיער פגום או בשיער שניזוק מפני ששיער כזה שביר מאוד ממילא.

* ידוע שחומרים מחמצנים נוטים להתחמם במגע עם כלור ועם משקעים של מינרלים אחרים שקיימים במים ועל השיער. אם מתרחשת תגובה כזו, היא לא נובעת מהשימוש ב-OLAPLEX, אלא מהאינטראקציה בין החומר המחמצן לבין המינרלים. במקרה כזה, שטפו את השיער מיד מפני ש-OLAPLEX לא ימנע את הנזק שנובע מתגובה כזאת.

הירשמו לקבלת עידכונים