No.2 Bond Perfector

ה-No. 2 Bond Perfector הוא לא מרכך, אלא תכשיר שמגדיל את מספר הקשרים הכימיים בשיער.

 

*** השימוש ב-No. 2 אינו נתון לבחירה. הוא נחוץ אחרי כל טיפול ומהווה חלק בלתי נפרד מהשימוש ב-OLAPLEX כשיטה שלמה. No. 1 נועד לצמצם נזקי צביעה, הבהרה או רילקסינג, אבל הוא אינו יכול למנוע את כל הנזק. אם הוא היה מצליח לעשות זאת, לא היינו מקבלים תוצאה ניכרת לעין. No. 2 הוא לא אקטיבטור ולא חומר מנטרל, סילר או מרכך. No. 2 מכיל את אותו חומר פעיל שמכיל No. 1. No. 2 מאתר קשרים יחידים נוספים בין גופרית למימן ומצליב ביניהם מחדש מבלי שצבע, חומר הבהרה או רילקסרים יפעלו נגדו.

זה הצעד השני של שיטת OLAPLEX. את התכשיר מוסיפים בכיור החפיפה.

 

· יש למרוח בתום זמן הפעולה של התכשירים הקודמים על השיער ואחרי שהתכשירים נשטפו ממנו.

· יש למרוח כמות נדיבה ולסרק היטב.

· יש להשאיר את התכשיר על השיער ל-10-20 דקות לפחות. חשוב לזכור שהיעילות של התכשיר עולה ככל שהוא נשאר יותר זמן על השיער.

· (אם משתמשים בטונר) אם מצוין שאין לחפוף בשמפו לאחר מריחת הטונר, יש להשתמש ב-No. 2 לפני הטונר. אם בהתאם להוראות אין לחפוף בשמפו, יש לשטוף את הגוון, למרוח No. 2 ל-10-20 דקות לפחות, לחפוף ביסודיות בשמפו פעם- פעמיים (פעמים רבות הטונרים לא נתפסים בשיער כי הוא לא עבר חפיפה יסודית בשמפו) ורק אז למרוח את הטונר, לשטוף ולחפוף במרכך. אם אפשר לחפוף בשמפו אחרי שמורחים את הטונר (תלוי במותג), יש לשטוף את הגוונים, למרוח טונר, לאפשר לחומר לעבוד על השיער, לשטוף, למרוח No. 2, להשאיר על השיער 10-20 דקות לפחות ולסיים כרגיל בחפיפה בשמפו ובמרכך.

 

שימושים נוספים ב-No. 2 Bond Perfector:

· בזמן העבודה של צבע בסיס על השיער, ניתן להשתמש ב-No. 2 כטיפול משלים ולמרוח אותו בנדיבות על שיער יבש או לח מאמצע השערה עד הקצוות. זאת גם דרך מצוינת להכנת השיער לטיפול כפול, לפני גוונים.

· כתחליב לגזירה קלה יותר.

· כשמשתמשים בצבעים לצביעה ישירה, ניתן להיעזר ב-No. 2 למהילת התערובת במקום קרם ניקוי או מרכך.

 

לכמה טיפולים מספיקה ערכה אחת?

הכמות בכל ערכה מספיקה ל-70 טיפולים, שבכל אחד מהם משתמשים ב-15 מ"ל של התכשיר.

 

הירשמו לקבלת עידכונים