תוספות שיער

OLAPLEX עובד נהדר על תוספות שיער!

ל-OLAPLEX יעילות גבוהה כשמשתמשים בו בתוספות שעשויות מ-100 אחוז שיער אדם. צריך לזכור שאם התוספות כוללות לפחות 80 אחוז שיער אדם, כל חברה יכולה לכתוב על התווית שלהן שהן עשויות מ-100 אחוז שיער אדם. זכרו גם שיש תוספות עם ציפוי דמוי קראטין שניתן לצביעה בצבעי טקסטיל, הצביעה הזאת מפחיתה מהיעילות של OLAPLEX. כשעובדים עם תוספות, חשוב לבצע תמיד בדיקה על קווצת שיער קטנה. הסיבה לכך היא שהתוצאות עשויות להשתנות עקב תהליכי צביעה קודמים שלא מודעים להם.

כשמשתמשים ב-OLAPLEX על תוספות משיער אדם, כדאי מאוד להימנע ממגע עם צבע הבסיס כשמוסיפים את תכשירי הטיפול. Olaplex No. 2 הוא תכשיר במרקם קרם ועלול להישפך או להחליק. לכן, כדאי לנקוט אמצעי זהירות רגילים. אנחנו ממליצים למרוח את Olaplex No. 2 מאמצע השערה עד הקצוות. אם אתם חוששים להשתמש בתכשיר במרקם קרם, אפשר להשתמש גם ב-Olaplex No. 1 מדולל.

כשמבצעים טיפול ב-OLAPLEX לפני חיבור תוספות, צריך להקפיד לחפוף היטב את השיער בשמפו פעמיים כדי להסיר שאריות של התכשיר.

להבהרת תוספות:

השתמשו ב-3.75 מ"ל OLAPLEX לכל כף של 15 גר' חומר הבהרה לגווני בלאייג'.

הקפידו לערבב את מי החמצן ואת החומר המפתח לפני הוספת ה-OLAPLEX. כמות ה-OLAPLEX הדרושה לגווני הבלאייג' תלויה בעוצמת החומר המפתח שבו משתמשים לגווני הבלאייג'.אם העוצמה המרבית של חומר ההבהרה שבו אתם משתמשים היא 40v, OLAPLEX יספק לכם תוצאות של 30v. אנחנו משאירים לכם את ההחלטה אם להיעזר בחום. כשהזמן קצר, ניתן גם להוסיף 1.875 מ"ל של No. 1 להבהרה מהירה יותר.

*הארה: היצרן צובע את התוספות לפני שהוא משווק אותן. לכן, כשמבהירים תוספות עם או בלי OLAPLEX, צריך לזכור שעוסקים בצבעים לא צפויים ולכן התוצאות עשויות להשתנות.

שימוש ב-OLAPLEX כתכשיר יחיד לטיפול בתוספות:

ערבבו 15 מ"ל No. 1 Bond Multiplier עם 90 מ"ל מים בבקבוק אפליקטור. מרחו את התערובת משורשי השיער עד הקצוות. דאגו שהשיער יהיה ספוג היטב וסרקו. השאירו על השיער ל-5 דקות או יותר.

בלי לשטוף, הוסיפו כמות נדיבה של No. 2 Bond Perfector מאמצע השערה עד הקצוות וסרקו פעם אחת. בניגוד למקובל, הימנעו ממגע עם הבסיס של התוספות. השאירו על השיער ל-10 דקות לפחות. המשיכו בשטיפה ובחפיפה בשמפו ובמרכך.

הירשמו לקבלת עידכונים