גווני בלאייג'

Olaplex No. 1 Bond Multiplier לגווני בלאייג'

אם אתם משתמשים בפחות מ-30 גר' אבקת הבהרה, הוסיפו 1.875 מ"ל Olaplex No. 1. אם אתם משתמשים באבקת הבהרה בכמות של בין 30 ל-60 גר', הוסיפו 3.75 מ"ל Olaplex No. 1.

הוסיפו OLAPLEX בכמות המדודה לחומר ההבהרה ורק אז ערבבו היטב.

העלו את עוצמת החומר המפתח בדרגה אחת שלמה. השתמשוב-20v) 6%) אם אתם מעוניינים בתוצאות שמקבלים ב-ׁׁ(10vׁ3%), ב-(30v 9%) כשאתם מעוניינים בתוצאות של 20v) 6%) וב-40v)12%) לתוצאות של30v) 9%).

כמות ה- OLAPLEX שנדרשת לגווני בלאייג' משתנה בהתאם לעוצמת החומר המפתח שבו משתמשים עם חומר ההבהרה לבלאייג'. אם 40v היא העוצמה הגבוהה ביותר של חומר הבהרה שבו אתם משתמשים, חשוב שתזכרו ש-OLAPLEX יעניק לכם תוצאות של 30v. תוכלו להיעזר בחום לפי שיקול דעתכם האישי. שימו לב שצריך עדיין להפעיל שיקול דעת, משום שחום יאיץ את פעולת התכשירים על השיער. כל בעיה שקשורה בהבהרה ניתן לפתור אם משתמשים בפחות OLAPLEX.

הזמן שנדרש לפעולה של חומר ההבהרה:זה משתנה. אי אפשר להעריך או להתחייב על ממוצע, משום שלכל אדם יש שיער שונה. אין כאן נורמות. את כל הבעיות עם זמן הפעולה של התכשירים אפשר לפתור אם מעלים את עוצמת החומר המפתח ומשתמשים בפחות OLAPLEX במידת הצורך.

חוםאפשר להשתמש עם OLAPLEX בטיפולים הכוללים חוםאך חשוב לזכור כי חום מאיץ תגובות כימיותלכןכדאי להשגיח על השיער ולבדוק אותו כל עד דקותכמו שעושים בדרך כלל. אם השיער ספג נזק משמעותי, הימנעו משימוש בחום עד שהטיפולים שבהם אתם משתמשים יחזירו לשיער את הבריאות, החוזק והשלמות שלו.

* ידוע שחומרים מחמצנים נוטים להתחמם במגע עם כלור ועם משקעים של מינרלים אחרים שקיימים במים ועל השיער. אם מתרחשת תגובת חום, היא לא נובעת מהשימוש ב-OLAPLEX, אלא מהאינטראקציה בין החומר המחמצן לבין המינרלים. במקרה כזה, שטפו את השיער מיד והמשיכו עם טיפול להסרת מים קשים. OLAPLEX לא ימנע נזק שנובע מתגובות חום קיצוניות כאלה.

הירשמו לקבלת עידכונים